6 APLIKÁCIÍ, KTORÉ BY MAL MAŤ KAŽDÝ ÚSPEŠNÝ ČLOVEK

Iste si všetci pamätáte časy, keď ste si nevedeli rýchlo spomenúť na meno nejakého herca, ktorý hral v tom filme, čo bol o tom onom. Tak a teraz tu máme smartphony, ktoré nám takýto problém vyriešia za pár sekúnd.

A presne zavedenie týchto výhodných strojov v našich vreckách nám veľakrát uľahčuje život. Najlepšie zo všetkého je, že si môžete stiahnuť lacné aplikácie, ktoré boli navrhnuté tak, aby vám zefektívnili a zjednodušili život.

Niektoré sú nové, iné zas staré, no každá je nápomocná a šetrí nám čas.

POCKET (zadarmo)

iOS, Android 

Nemáte čas čítať ale práve ste narazili na zaujímavý článok? Alebo náhodou ho stratíte a už neviete nájsť? Tak stačí ak si stiahnete túto aplikáciu a prečítate si ho neskôr. Po uložení sa článok či video uloží priamo do pamäti zariadenia, čiže si ho môžete prečítať aj bez prístupu na internet.

pocket

CITRIX GO TO MY PC (zadarmo pre predplatiteľov)

iOS, Android, Kindle Fire

Skvelá aplikácia, ktorá vám umožní prístup ku všetkému čo máte v počítači, pokiaľ ste mimo kancelárie. Každý používateľ bude spokojný s funkčnosťou aplikácie danej služby, ktorá je súčasťou balenia. Neumožňuje multitasking, čiže si viete pozrieť len jeden dokument naraz.

citrix

THE SWIZZLE (zadarmo)

iOS

Jednoducho povedané uprace vám doručené e-maily. Nemáte čas a ani náladu sa odhlasovať z mailing listu? Swizzle to urobí za vás.

swizzle

EVERNOTE (zadarmo)

iOS, Android, BlackBerry, Windows

Stačí si stiahnuť, nainštalovať a vytvoriť konto. Poznámky sa ukladajú na server, kde ich budete mať neustále k dispozícií. Synchronizácia prebieha automaticky, ak ste pripojený na internet. Všetky vaše poznámky sú tam bezpečne uložené.

evernote

JOTNOT SCANNER PRO (6,99 €)

iOS

Skenovanie dokument, fotografie, či dokonca iného objektu, následné odoslanie cez e-mail  príjemcovi, či len do vášho počítača pre nasledovné spracovanie. Súbor je prijatý ako pdf. Tak to dokáže táto aplikácia.

Scener

MINT  (zadarmo)

iOS, Android, Windows

Konsolidujte celé vaše online bankovníctvo, investičné účty, dlhy a výdavky na jedno miesto. Získate kompletný prehľad o vašej finančnej situácií. Aplikácia vám ukáže kam unikajú vaše peniaze a tiež vám poskytne riešenie ako šetriť. 

mint