Bude z nového Terminátora trilógia?

Nie je žiadnym tajomstvom, že pred nami je ďalšia časť Terminátora. Tá by sa v kinách mala objaviť už v novembri tohto roka. Prvá upútavka, ktorú spoločnosť Paramount Pictures ukázala, tak rozdelila fanúšikov tejto série filmov na dva tábory, jedných nenadchla a druhých zas “nažhavila”. My sa musíme priznať, že sa prikláňame k druhej skupine ľudí (pozn. redakcie: ukážku si môžete pozrieť nižšie).

Ukážka nám však minimálne odhalila, že sa môžeme tešiť na návrat Sarah Connor, ktorá bude chránená mladou Mexičankou Dani, ktorá je “vylepšenou vojačkou”, je totiž prerobená na kyborga.

Film režíruje autor jedného z najpopulárnejších filmov roku 2016, Tim Miller, a produkuje ho James Cameron. Práve Camerona sa pýtali, ako to vidí s potencionálnym pokračovaním. Priznal, že film z počiatku robili štýlom, že bude roztiahnutý na viacero častí. Dokončil to s tým, že ak uspeje prvá časť, tak určite budú pokračovať na ďalších. Nižšie si môžete pozrieť najnovší trailer, ktorý bol uvoľnený len necelých 6 dní dozadu.

PS: nižšie si môžete pozrieť originálny trailer na pôvodného Terminátora ešte z roku 1984.