LADY UP – Ako uspieť iným spôsobom?

Máš podnikateľský nápad alebo už si začínajúca podnikateľka? Túžiš jedného dňa viesť ľudí a stať sa manažérkou? Alebo uspieť iným spôsobom vo svojej kariére? Lady Up je tvoja príležitosť naštartovať svoju kariéru.


Organizácia Future Generation Europe predstavuje  mentorský program Lady Up,  ktorý v sebe spája mentoring a tréningový program. Projekt je určený pre žiačky stredných škôl z celého Slovenska (od 16 rokov) a pre študentky vysokých škôl (najneskôr však v 1. ročníku Mgr. / Ing. stupňa štúdia).
Projekt Lady Up vznikol podľa vzoru úspešného mentorského programu Lead Up, ktorý je pod záštitou prezidenta Andreja Kisku.

Preto FGE zabezpečí každej účastníčke úspešnú mentorku, ktorá je odborníčkou vo sfére, v ktorej sa plánuje účastníčka rozvíjať a zároveň zabezpečí tréningový program zameraný na zlepšenie schopností použiteľných v biznise. Pôjde o jedinečný program, ktorý v sebe spája mentoring a tréningový program.

Mladé ženy sa pri budovaní svojho podnikateľského nápadu alebo pri zlepšovaní svojich schopností stretávajú s prekážkami, ktoré sú špecifické len pre ženy v biznise. Veľakrát ide o problémy, akými sú zladenie rodiny a biznisu, nedostatočné ohodnotenie samej seba či nízke sebavedomie, ktoré mladým ženám bráni rozbehnúť sa. Rovnako ide o problémy ohľadom komunikácie či delegovaní rôznych úloh.

Organizácia Future Generation Europe pomôže zapojeným účastníčkam s prekonávaním všetkých začiatočných prekážok s pomocou tých, ktorí už vedia ako na to.  Pôjde už o vyššie spomínaný tréningový program a dohľadom skúsenej mentorky – úspešnej ženy v biznise, ktorá bude s mentee pracovať metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Zvýš svoju šancu preraziť! Využi túto príležitosť a pridaj sa do Lady Up!

Staň sa úspešnou! Zapoj sa do nášho mentorského projektu Lady Up, získaj mentorku, zaži workshopy a naštartuj svoju kariéru. Registrácia trvá od 10. do 20. októbra!!! Tak nepremeškaj možnosť a prihlás sa TU: http://futuregenerationeurope.eu/lady-up-prihlaska/

Viac info o projekte a podmienkach účasti získaš tu: http://futuregenerationeurope.eu/lady-up/