Neváhaj a pridaj sa do tímu INSTINKT

Hľadáme ľudí, ktorí sú zapálení pre  písanie a prekladanie článkov. Nejde o typickú platenú spoluprácu, ale ide o skúsenosti a zážitky, ktoré môžete prežiť s našim tímom a zúčastniť sa skvelých akcií, festivalov a tak isto aj môžeš nazrieť do zákulisia rôznych školení. Etablovať sa pri lektoroch a mnoho iného, čo budete môcť zažiť zdarma ako člen nášho tímu.
Od nášho tímu vyžadujeme:

Ovládanie gramatiky
 Ovládanie anglického jazyka / ďalšie jazyky sú len vítané
 Schopnosť napísať dobrý komentár ku článkom
 Dokázať nájsť vhodný článok pre náš (čiže aj tvoj) magazín
 Dobrá schopnosť komunikovať s ľuďmi, môže sa zísť pri interview
 Zdravé sebavedomie
 Najdôležitejšie však je pracovať s radosťou a pýchou na svoju prácu

Myslíme si, že je podstatné a hlavne efektívne pre obe strany, aby ťa zaujala kategória, pre ktorú budeš písať, preto ti dáme pár tipov, čo chceme ďalej zdieľať a posúvať ďalej ľudom. Našou cieľovou skupinou sú ľudia ako podnikatelia, riaditelia, manažéri, obchodníci, predajcovia, asistenti, vedúci a každý jeden človek, ktorý sa tiež chce stať vo svojom živote Niekým. Chceme vám dať možnosť stretávať sa s ľuďmi, s ktorými by ste sa za iných okolností nestretli. Chceme, aby ste sa od nich učili a napredovali a hlavne chceme, aby ste sa stali našou súčasťou a pomáhali napredovať ďalším ľudom.

SEBARIADENIE
 Táto kategória je dosť špecifická, tu hľadáme lektorov/ koučov, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a články s ostatnými. Píšu a zároveň pomáhajú vzdelávať sa a hľadajú riešenia pre každodenné problémy, napríklad manažérov.

MOTIVÁCIA
 Ako všetci vieme motivácia je dôležitá súčasť životov mnohých ľudí. Pre nás tiež. Pre vhodné články do tejto kategórie považujeme životy / životné cesty úspešných ľudí alebo ich rady / typy. Články, ktoré nás vo svojej pointe motivujú k nejakej aktivite.

LIFESTYLE
 Táto kategória je najvoľnejšia. Môžete písať o trendoch vo svete (nové autá, luxusne hodinky, najdrahší telefón, zaujímavosti, ktoré v nás vyvolajú záujem alebo nejaké články o zdravej výžive a starostlivosti o seba počas stresujúceho dňa…. )

CINEMA
 Cinema je naše malé kino, kde nájdete rôzne dokumentárne, motivačné videá z rôznych oblastí života. Osobne milujem pozeranie dokumentov večer pred spaním, určite je to lepšie ako televízne noviny.

Kontaktovať nás môžete na adrese [email protected] alebo vyplnením formulára dole.

[contact-form-7 id=”2118″ title=”REDAKCIA”]