ZAKÁZANÉ KOMUNIKAČNÉ TECHNIKY – KOMUNIKAČNÉ ESO

 

Čo keby som vám ukázal, ako behom jedného týždňa zlepšiť vašu komunikáciu alebo zefektívniť váš tím a predajné zručnosti, venovali by ste tejto ponuke 10 minút vášho života?


Abrakadabra – čáry máry fuk. Na chvíľu odložte veci bokom. Predstavte si, aké by to bolo pre vás, ak by ste mali nevyčerpateľnú moc presvedčiť kohokoľvek o čomkoľvek ? Aké by to bolo, keby že si viete ako manažér získať ľudí na svoju stranu, alebo zvýšiť svoj predaj a presvedčiť viac ľudí pre kúpu produktu.

O čo ide ?

Vždy som bol fascinovaný komunikáciou. Hlavne, keď som zistil, že ako jednoducho sa dá využívať jazyk na dosiahnutie skvelých výsledkov. Začal som hľadať spôsob ako vytvoriť väčší vplyv na ľudí v mojej práci. Testoval a skúšal som rôzne jazykové vzorce. Tie, ktoré používajú aj najvplyvnejší ľudia na svete. Či už pri obchode alebo vedení tímu.

Videl som ich reakcie a zistil, že to funguje.
Srdcom úspešnej komunikácie je schopnosť presviedčať a pôsobiť na ľudí zľahka. Narábať tak vedome so silou jazyka, ako to robia najúspešnejší ľudia.

Môžem vám tu hovoriť o tom, že naučiť sa používať jazyk je jedna z najlepších investícií, ktoré človek môže urobiť pre seba. Ale vy by ste na to mali prísť sami. Už len tým, že som začal používať presvedčovacie vzorce, tak som začal dosahovať väčší vplyv v každej oblasti života.

Zistil som, že najlepší spôsob ako sa naučiť tieto vzorce úplne jednoducho je hranie hier. Nejde o to koľko kníh by sa dalo prečítať, či koľko CD vypočuť o presviedčaní, vytváraní vplyvu alebo o vyjednávaní. Ale o skúsenosti a prax, ktorú môžete dosiahnuť práve hrami, pretože hry sú jednoduchší a účinnejší spôsob, ako si zapamätať vzorce podvedome.

Karty vyšlú signál do nášho mozgu, že je to len hra a nie ďalšia časť informácií, ktoré sa musíme naučiť. Ľudia sa radi hrajú a preto tieto informácie efektívnejšie príjme i náš mozog.Hraním vzdelávacích kartových hier sú tieto informácie integrované aj do ďalších oblastí mozgu, ktoré sú prepojené do oblasti získavania návykov.

Je to veľmi jednoduché ako sa dá cvičiť a opakovať informácie, ktoré sa javia možno na prvý krát tak zložito.Spätná väzba, akú sme dostali od našich firemných klientov, nás povzbudila rozšíriť karty ďalej, pretože sú skvelý spôsob ako sa naučiť jazykové vzorce úplné jednoducho a hravo.

TERAZ AKCIA  VIAC INFO TU!

 

 Pre koho sú karty určené

Začnem tým, že poviem pre koho táto hra nie je. A to pre ľudí, ktorí chcú len čistú teóriu, nechcú si zašpiniť ruky a pohnúť sa ďalej vo svojom živote. Naopak je pre ľudí, ktorí sa chcú vyvíjať a rozšíriť skutočne svoje schopnosti, ktoré budú pre nich prínosom v osobnom živote tak aj v profesijnom. Ak ste sa našli v tej druhej polovici, tak tento produkt je navrhnutý práve pre vás. Je jedno či ste obchodník, manažér alebo študent. Široká paleta vzorov je aplikovateľná pre akékoľvek prostredie či problém.

[button type=”link” link=”http://www.shop.instinkt.sk/” size=”btn-lg” variation=”btn-default” block=”btn-block”]OBJEDNÁVKA[/button]

OBJEDNAJ SI ICH TERAZ V AKCII TU!–> 

ALEBO PROSTREDNÍCTVOM MAILU: [email protected]